Registrace

– Registrace se spouští v pondělí 1. 9. 2022 v 18:00. Odkaz je ZDE. Uzávěrka je v neděli 9. 10., pokud nedojde k vyčerpání míst již dříve. Po odeslání vám dorazí pouze e-mail s vašimi odpověďmi. Potvrzení registrace a výzvu k platbě vám zašleme až později. Místa budou seřazena podle času odeslání formuláře. Pro zařazení musí být ale formulář řádně vyplněn. Součástí registrace jsou i informace o vaší postavě (otázky naleznete níže, doporučujeme si je připravit dopředu). Postavu doporučujeme zkonzultovat s Nathakou na fb stránkách Weverklanu.
Bestiář svoji registraci řeší přes Mív.
Registrace se týká také organizátorů, pomocných organizátorů, cpček, fotografů a osob, které přijedou jen na poslední večer na závěrečné posezení! Jejich registrace probíhá přes zvláštní registrační formulář – napište si o něj na naši facebookovou stránku.
Počet účastníků je omezen. Registrace je úplná až poté, co vám dojde potvrzovací e-mail s údaji k platbě (pozor, nechodí automaticky, může to chvíli trvat + nejedná se o výpis vašich odpovědí z formuláře) a zaplatíte registrační poplatek, který se letos platí výhradně předem. Mrkněte se případně do spamu. Stav můžete kontrolovat v odkazu na transparentním účtu Weverklanu. Pokud (např. z kapacitních důvodů) nebude možná vaše účast, napíšeme vám o tom téže.
Nebudete-li se moct larpu nakonec zúčastnit, co nejdřív nám o tom dejte vědět na mail.weverklan@gmail.com.
Upozorňujeme, že po 9. 10. 2022 je již registrační poplatek nevratný.

Otázky k postavě

V registračním formuláři se nachází i otázky k vaší postavě, bez jejichž vyplnění není možné formulář odeslat. Kvůli časové soutěži je naleznete zde vyexportované k náhledu, abyste si odpovědi mohli připravit dopředu.