Registrace

Registrace je spuštěna! Je možné se registrovat do 29.9.2023. Počet hráčů je omezen na 100 míst. Pokud se vám nepovede registrovat jako hráč, dejte nám vědět, můžete se přihlásit buď jako náhradník nebo jako bestiář.
Registrační poplatek letos činí 700 Kč.. Tento poplatek je třeba také zaplatit do 29.6.2023 na účet 248263525/0600. Účet je transparetní a platby lze zkontrolovat zde. Registraci není možné platit na místě! Informace o platbě dostanete do dvou pracovních dnů od registrace. Registrace zasiláme ručně, je tedy možné že se spozdí.

Letos je možné si také objednat jídlo na místě (165 Kč/porce) a tričko (450 Kč). Podrobnosti najdete v registračním formuláři.
POZOR! Trička lze objednat pouze do 10.9., tak aby mohli být do do akce vyrobeny.

Registrace pro hráče.

Pokud se registrujete jako bestiář, CP, org nebo pomocný org, registrujte se prosim zde.

Pokud jsi maldší 18 let, prosím přečti si pravidla pro učastníky mladší 18 let zde a nezapomeň sebou přivést vyplněnou přihlášku.

Otázky k postavě

V registračním formuláři se nachází i otázky k vaší postavě, bez jejichž vyplnění není možné formulář odeslat. Kvůli časové soutěži je naleznete zde vyexportované k náhledu, abyste si odpovědi mohli připravit dopředu.

Design trička

Jídlo na místě

V registraci je možné si předobjednat tyto jídla. Budou dostupná i bez předobjednávky, takto si ale zajisttíš přednost ve vydávání a jistotu že se na tebe dojde. Jednotlivé porce kromě česnečky stoji 165 Kč a ke každé porci si navíc lze přiobjednat polívku dle dle výběru na místě za celkovou cenu 190 Kč.

  • Bramborová česnecka, krém – 50,-
  • Sekaná, bramborová kaše
  • Pečené kuřecí paličky a křídla, rýže
  • Smažený kureci řízek, vídeňský salát
  • Hovězí guláš, pečivo
  • Špagety pomodoro
  • Krkovice na grilu, hranolky, tatarka