Krollové

Protonárod krollů, který obývá země příliš nehostinné i pro barbary, je považován za lid primitivů a hlupáků. Ve skutečnosti nejsou krollové o nic hloupější než kdokoliv jiný, mnohokrát prokázali neobyčejnou prozíravost a úskočnost, jen nemají tak pozitivní vztah k usedlému způsobu života. A navíc, když máte sílu tří lidí, nemáte pro zbytečné přemýšlení mnoho důvodů. Krollové mají šedou kůži a dlouhé zašpičatělé uši podobné netopýřím. V cizích zemích je najdete jako vyhledávané lovce, žoldáky a gladiátory. Vše o krollech naleznete v tomto článku.

TUHÝ KOŘÍNEK – Krollové jsou od přírody mohutnější a odolnější než ostatní rasy. Mohou proto utržit o 1 lehké zranění víc, než upadnou do agonie, a mají mnohem snazší podmínky pro učení schopnosti Vitalita.

TROFEJE – sbírání různých částí těl cizích ras patří mezi zálibu krollů, zejména lovců. Z každého zabitého nepřítele si postava schová zub, dráp nebo jinou část těla (a zapisuje si je). Proti každému příslušníkovi rasy nebo druhu, jehož trofej už vlastní, může 1x denně využít schopnost Výpad a obdobně 1x denně schopnost Kryt. Do začátku má 1 trofej (jejíž rasu si určí sám).